Medializácia

Rozhovory o činnosti a rekonštrukcii nových priestorov v KASPIAN-e


Naše komunitné podujatie PIK-NIK 2017

Reportáž o našej činnosti a o nízkoprahových programoch pre deti a mládež nájdete tu.

Petržalské deti sa nemusia túlať po uliciach

10. júna 2016 bol uverejnený článok na webovom portáli Bratislava 24 o KASPIAN-e, jeho činnostiach a ponuke služieb..  článok nájdete tu.

Séria mediálnych výstupov o treťom ročníku Concrete Jungle Jamu

Mladí sa postarali o novú U-rampu

18. februára 2011 vyšiel v Petržalských novinách článok o iniciatíve mladých v skateparku. Opisuje, ako si mladí dokážu “plniť svoje sny” a predstavuje U-rampu, ktorá je v parku vďaka podpore z Nadácie SPP.

 Urampa_PN.pdf

KASPIAN v čajovni

10. februára 2011 sme v čajovni My a Mama na podujatí Svet v čajovni diskutovali o tom, čo môžu nízkoprahové programy ponúknuť deťom a mladým na sídlisku a čo sa deje v KASPIANparku. Na podujatí Svet v čajovni sa podieľala aj nezisková organizácia Voices.

Film o terénnej práci v petržalskom skateparku

Milý film o terénnej sociálnej práci s deťmi a mládežou pripravili v neziskovej organizácii Voices Ivan Ježík a Vierka Čákanyová. Krátky film mal premiéru 27. mája na podujatí Voices Live 14 (záznam z neho nájdete nižšie).

Pozrieť video

Prvé video z Concrete Jungle Jam-u

Pozrieť video

Spomienka na niekdajšiu spoluprácu s Artattack

Výber z fotogalérie portálu artattack.sk:

http://www.artattack.sk/steny/38/38.htm

Informačník na stránkach ČAS-u

Na internetovom portále ČAS-u (Českej asociácie streetwork) od 6. 3. zverejňujeme Informačník. Náš občasník sa stretol s úspechom aj u západných susedov a keď sme od Aleša Herzoga dostali otázku, či súhlasíme s jeho zverejnením na českom portále o nízkoprahových službách, nedalo sa povedať nie.

Prejsť na článok.

Beseda o piatej

V relácii Beseda o piatej v TV Bratislava na tému Firemná filantropia diskutovali Branislav Cehlárik (Citibank), Pavel Hrica (Nadácia Pontis) a Tomáš Kováč (KASPIAN). Relácia z 10. 9. 2008.

Pozrieť reláciu.