Pripravili sme MY STREET

MY STREET – konfera nabitá stretnutiami, inšpiráciou a zdieľaním skúseností z práce s deckami a mladými, ktorá sa uskutočnila 6. novembra 2014 v Bratislave.

MYSTREET-POSTER stvorec

Zažiť ste mohli inšpiratívne prezentácie s odvážnymi myšlienkami v praxi a workshopy zamerané na rozvoj práce s deťmi. Vyskúšali ste si, ako si môžeme pomôcť softvérom, získali ste informácie o zaujímavých zahraničných projektoch, komunikácii vašich služieb a podpore svojho tímu. Zostal čas na zdieľanie skúseností a neobvyklé príležitosti na sieťovanie.

Viac informácií o projekte náíjdete na www.mystreet.sk a na stránke podujatia na facebooku.

Projekt bol podporený Islandom, Lichtenštajnskom a Nórskom prostredníctvom Programu aktívne občianstvo a inklúzia, ktorý realizuje Nadácia Ekopolis v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska a SOCIA – nadácia na podporu sociálnych zmien a tiež z Programu švajčiarsko-slovenskej spolupráce, ktorý realizuje Nadácia Ekopolis v spolupráci s partnermi SOCIA a Karpatská nadácia.

MY STREET nám pomohli realizovať aj ZSESCR, Nadácia Pontis, Design Factory, Asociácia nízkoprahových programov pre deti a mládež (ANPDM) a ďalší uvedomelí partneri:

partners na web

Ďakujeme.