Už 4. ročník Scoot Jam-u!

SCOOT JAM 2016 03.09. 2016 neváhaj, zapoj sa a vyhraj super ceny!

Aj tento rok organizujú mladí ľudia zo skateparku pod záštitouKASPIAN-u súťaž jazdcov na kolobežkách pri predvádzaní trikov voľným štýlom na prekážkach v Petržalskom skateparku. Súťažiť sa bude v troch kategóriách, amatér (jazdci, ktorí jazdia menej ako 2 roky), profi (jazdci, ktorí jazdia dlhšie ako 2 roky) a street.

Akcia bude prebiehať 03.09.2016 o 10:00 hod do 18:30 hod v petržalskom skateparku na Námestí Republiky. (v prípade nepriaznivého počasia sa uskutoční dňa 10. 9. 2016).

Ocenených bude 9 najlepších jazdcov v jednotlivých kategóriách. Počas kvalifikačných jázd budú môcť súťažiaci počas minútovej jazdy predviesť všetko čo vedia.
Najlepší z nich postúpia do finále, kde budú súťažiť o darčekové poukážky a rôzne vecné ceny.

Napriek tomu, že v prípade zranení bude k dispozícii zdravotná služba upozorňujeme, že účasť v súťaži je na vlastné nebezpečenstvo a všetci jazdci musia mať ochrannú helmu (odporúčame aj ďalšie chrániče).

Ak chceš predviesť svoje schopnosti na kolobežke, inšpirovať sa od skúsených jazdcov a získať super ceny, zapoj sa a NEZABUDNI si priniesť vytlačenú a vyplnenú prihlášku do súťaže (ak je účastník mladší ako 18 rokov, je na prihláške potrebný podpis jeho zákonného zástupcu, ktorý preberá plnú zodpovednosť počas súťaže a podpisom vyjadruje súhlas s účasťou „na vlastné nebezpečenstvo“).

Prihláška do súťaže

Program dňa

plagat (1)

Partneri: KINSTELLAR, GIZMANIA, BonkyBike, Magistrát hlavného mesta SR Bratislava