SKATEPARK 2020 : Opravený funbox + podpora + bmx a kolka = veľká radosť

Hoci bola tohtoročná sezóna do veľkej miery ovplyvnená prevenčnými opatreniami v súvislosti s COVID-19, nezaspali sme na vavrínoch. Nového faceliftu sa dočkal drevený (hnedý) funbox, kedy nám s touto urgentnou rekonštrukciou pomohli chalani z ParkPilot. Veľká vďaka za finančnú podporu patrí aj spoločnosti TESCO Slovensko

Ruku k dielu sme samozrejme priložili aj my, a to prostredníctvom projektu ,,Spoločne cez prekážky”, za čo ďakujeme Bratislavskému samosprávnemu kraju a tiež všetkým ľuďom, čo prispeli v rámci zbierky.

Rekonštrukcia nám teda pomohla s usporiadaním parádne našlapanej súťaže BSL Jam 3. Video z tohto podujatia si môžete pozrieť TU.

A čo sa nám PODARILO ďalej ? 

Pre decká sme získali novučičkú kolobežku, za čo ďakujeme obchodu Korcule.com. Vďaka projektu ,,Podpora športu v KASPIAN-e”  bola super tohtoročná novinka aj BMX-ka, ktorú deckám zapožičiavame spolu s prilbami.  Za celý servis a cenné rady ďakujeme ľudkom z Bonky bike. Z daného projektu sme zakúpili aj kufrík s náradím na servisovanie kolobežiek a BMX, ktoré sú k dispozícii mladým návštevníkom v skateparku.  Obrovská vďaka patrí aj za finančnú podporu z rozpočtu hlavného mesta SR Bratislava.

 

ĎAKUJEME