Športom k zdraviu!

Aj tohto hesla sa držíme v KASPIAN-e, a preto motivujeme deti a mládež, s ktorými prichádzame do kontaktu k pravidelnému športu. Keď v tejto dobe hovoríme o zdraví detí,  ešte viac ako kedykoľvek predtým máme na mysli nielen ich fyzickú kondíciu, ale aj ich duševný stav.

Hoci v teréne máme samostatných, šikovných športovcov, ktorým motivácia nechýba, je podpora športu a pomocná ruka potrebná. Nie všetci, ktorí sú zapálení pre jazdenie, majú možnosť mať vlastnú kolobežku či náradie na jej opravu. A preto so sebou, najmä počas letných mesiacov, na výkon služby nosíme kolobežky, ktoré si môžu decká požičať. Súčasťou sú aj prilby, lekárnička, bmx-ka a iné. Aj cez šport tak decká môžu tráviť čas v skateparku zmysluplne, a to aj v prípade, že vlastné športové vybavenie nemajú, alebo ich majú v servise 🙂

V klube je to niekedy náročnejšie, nie každému sa chce športovať, keď je po ruke playstation, karty a množstvo stolových hier. Práve preto však už od apríla postupne obnovujeme arzenál našich obľúbených športových pomôcok, najmä príslušenstvo na stolný tenis, boxovací trenažér a lopty. Okrem osvedčených potrieb sme zakúpili aj nevšedné hry ako spikeball či sadu na lukostreľbu, ktorá sa stala veľkým hitom. 

Za to, že môžeme deťom a mladým ľuďom pomáhať a požičiavať im toľko zaujímavých športových potrieb vďačíme partnerom –  MČ Bratislava – Petržalka, korcule.com, bonkybike a IUVENTA. 

 

Ďakujeme!